Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

                         nasze aukcje allegro1

          Zapraszamy na nasze aukcje na

          Allegro Charytatywnym

 

koty maj09 16 69

W dniu 30 kwietnia 2020 roku pożegnaliśmy kotka Alladyna. Był u nas od 2003 roku. Znaleziony został na ulicy kiedy miał ok.dwa miesiące. Bardzo spokojny, trochę nieśmiały, nie konfliktowy, całe swoje życie był zdrowy. Mimo tak dobrego charakteru i dobrego zdrowia nie miał szczęścia, aby być tym jedynym lub jednym z dwóch ukochanych, rozpieszczanych, tulonych . Całe życie w bidulu , nie dane mu było mieć swój dom a właściwie to miał ten gdzie spędził całe swoje życie a innego życia nie dane mu było poznać. Oczywiście był głaskany ale to nie to samo kiedy jest się w gromadzie. Nikt w sprawie adopcji  Alladyna nigdy nie zadzwonił.

Nie znamy dokładnie przyczyny odejścia Alladyna. Kot od kilku lat cierpiał na nawracające łagodne nowotwory, które były kilkakrotnie operowane. Dwa lata temu po operacji kilku łagodnych guzków podupadł na zdrowiu i już nie doszedł do siebie. Miał wolę życia i walczył do końca. Były okresy lepsze i trochę gorsze. W zasadzie wydawało się, że staruszek, jakim był w wieku 17 i pół lat, dobrze reaguje na leczenie. Kryzys przyszedł nagle. 

 

 

 

Alladyn, ur. 02. 05. 2003 r.

W 2018 roku Alladyn przeszedł poważną operację usunięcia 4 zmian nowotworowych. Zmiany okazały się łagodne. Niemniej jednak starszy już kot bardzo ciężko przeszedł rekonwalescencję.

Operacja Alladyna jak również jego dalsze leczenie bylo bardzo kosztowne.

Obecnie (luty 2019) Alladyn czuje się dobrze, choć jeszcze w pełni nie doszedł do zdrowia. Wymaga specjalistycznej karmy oraz stałego leczenia układu pokarmowego.

Alladyn - biały z czarnym ogonkiem i kilkoma czarnymi plamkami, bardzo łagodny, delikatny, lub towarzystwo innych kotów. Kocurek jest wesoły, zabawny, zdrowy. Głaskany od razu zaczynają mruczeć. Ma dobry kontakt z człowiekiem, wchodzi na kolana, domagając się pieszczot. Interesuje się myszą na ekranie komputera.

Przyjaźni się z innymi kotami. Najlepsza byłaby dla niego rodzina, gdzie będzie miał częsty kontakt z człowiekiem, dużo zabawy, głaskania. Niestety Alladyn boi się obcych ludzi i gdy ktoś przychodzi, chowa się za kanapą, więc trudno go pokazać.

Jest dwa razy zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony.


Psy do adopcji

Kocie pary

sklep1

mydelkaA4m


 

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<