Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

Zosia1 Zosia to moda sunia, która jest małym , smukłym pieskiem. Jest grzeczna, niekonfliktowa, niezwykle mądra i zrównoważona, spokojna – o wiele bardziej niż rówieśnicy w jej wieku. Musiała sobie w życiu radzić, nie miała czasu na beztroskie dzieciństwo, jej dzieciństwo to do niedawna była walka o życie. Zosia nigdy nie miała prawdziwego domu, obecnie przebywa w biednym przytulisku, małej suni jest zimno szczególnie że sunia jest gładkowłosa.

Ta maleńka kruszyna mieszka obecnie w budzie. Zosia jest grzeczna, nikomu nie wadzi. Jest psem nie wymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Gdy się ją zawoła lub ukucnie się to od razu podchodzi do człowieka i wpatruje się wprost w oczy, przytula się, chętnie rozdaje całuski. Jest cudowną sunią, o wspaniałym charakterze, subtelną o dużym uroku którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Sunia jest radosnym pieskiem o wyjątkowej łagodności. Zosia jest zdrową sunią.

 

Jest niesamowitą mądrusią. Nie oddala się z miejsca gdzie przebywa bo boi się stracić to co ma. Witać tylko że patrzy często smutna jak by tęskniąc za spacerami , własnym domem ale pilnuje tego co ma a tak naprawdę ma tak niewiele. Jej piękne, mądre oczy zapatrują się w dal, widać w nich ogromną tęsknotę za domem, za przyjacielem.

Jest młodym pieskiem, powinna znaleźć dom którego nigdy nie miała. Wystarczy suni własne posłanko, pełna miseczka, spacerki, dłoń która pogłaszcze i świadomość, że jest dla kogoś ważna. W nowym domu na pewno wypięknieje i odzyska radość życia a za ofiarowaną jej szansę odwdzięczy się wiernością, oddaniem i radością z obcowania z człowiekiem. Zosia nie straciła jeszcze nadziei na dom, pokochaj i przygarnij, a zyskasz najwspanialszego przyjaciela na kilka psich

lat. Tel 501 147 350

 

Zosia2

 


Psy do adopcji

sklep1

mydelkaA4m


 

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<