Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Lucek12015 Lucek jest młodym, małym psiakiem o oryginalnej urodzie, ma ładną mordkę przyciągającą uwagę każdego. Trochę zabiegów kosmetycznych i będzie z niego niezły przystojniak . Jest psem typowo kanapowym. Lubi dotyk, głaskanie ale jest delikatny, nie zabiega uporczywie o głaski - ma klasę.

Lucek to mały niezwykle urodziwy kundelek szukający miejsca w czyimś sercu. Będzie idealnym towarzyszem - jest spokojny, grzeczny, łagodny. Psiak jest dobrze wychowany, posłuszny i miły tylko potrzebuje swego domu. Lucek bardzo stara się słuchać człowieka. Wdzięczny za każdy życzliwy gest i niezwykle subtelny.

 

Świetnie odnajdzie się jako pies rodzinny. Wystarczy mu kawałek ciepłego kącika i miłość ze strony troskliwego opiekuna. Do ludzi jest pozytywnie nastawiony, do psów ma stosunek dobry, dogaduje się z wszystkimi psami. W odpowiednich rękach będzie najlepszym przyjacielem i wiernym czworonogiem.

Nowemu opiekunowi sprawi wiele radości, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości.

 

 


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.

7opp rozlicz

Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

sklep1

mydelkaA4m