Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Halka5

Halka to duża piękna sunia o bardzo oryginalnej urodzie – jej gęsta sierść jest w typie morengo pręgowana, czarno brązowa. Sunia ma ładną mordkę przyciągającą uwagę każdego oraz wyjątkowe oczy o mądrym spojrzeniu – nie sposób Halkę ominąć nie zwróciwszy uwagi na jej oryginalną urodę. Dlaczego straciła dom, czy nie była wystarczająca piękna aby pochwalić się na spacerze tego się nigdy nie dowiemy. Halka niedawno trafiła do przytuliska - to młoda sunia, urocza, przyjazna do ludzi. Sunia wiele przeszła - porzucenie, tułaczka.

 

Halka to duży pieszczoch z uśmiechniętym pysiem. Doskonale dogaduje się z innymi psami. Uwielbia się przytulać. Jest pewnym siebie, silnym, energicznym i zrównoważonym psem. Jest łagodna i kochana, ale ma też w sobie moc, budzi respekt i z pewnością w razie potrzeby stanie w obronie domowników.

 

Halka szuka kontaktu z ludźmi i nowego domu, dobrze by jej było gdyby znalazła dom gdzie miałaby przestrzeń i zapewnione jedzonko. Sunia będzie cudownym kompanem na spacery. Jest zdrowa, wesoła. Sunia chce być blisko człowieka, aby móc się przytulić i być głaskana, ale nie jest nachalna. Sunia da wiele radości nowemu opiekunowi. Jeśli potrzebujecie oddanego, kochającego i dobrze wychowanego psa adoptujcie Halkę. Tel 501 147 350 

 


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.

7opp rozlicz

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)