Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

                         nasze aukcje allegro1

          Zapraszamy na nasze aukcje na

          Allegro Charytatywnym

 

sari-8 pies psy suka suki do adopcji warszawa

 

 

 

Sari, ur. 2008 r. miła, radosna suczka

Sari, ośmieliła się bardzo i biegnie na spotkanie z człowiekiem, cieszy się, daje się glaskać. Okazało sie, że suczka jest przyjazna do innych piesków. Jest radosna.

Wygląda na to, że dostała od losu szansę na godne życie. Wydawało by się, że brakuje jej "tylko" prawdziwego domu na całe życie ale to 'Tylko" jest nadal trudne do spełnienia.

Wierzymy jednak mocno, że Sari nie spędzi reszty życia w boksie tylko u boku człowieka kochającego. Kiedy już sunia pokocha to na zawsze.

 

Mieszkała w norze, którą prawdopodobnie sama wykopała. Nie wiemy, może tam sie urodziła i tak została? Być może urodziła tam dzieci, których nikt nigdy nie widział. Bardzo bojażliwa, dokarmiana przez pracowników stacji benzynowej. Zgłoszona została do Straży Miejskiej. Odłowiona miała jechać do schroniska ale nikt nie mógł jej złapać. Wolontriuszka wzięła fundacyjną klatkę łapkę dla psów aby pomóc w złapniu suczki, kilka dni to trwało ale w końcu udało się.

Sari pojechała najpierw do lecznicy wet. na badania i ew. sterylizację. Okazało się, że jest zdrowa, tak że operację przeprowadzono. Narkozę zniosła bardzo dobrze. "Jedynym" problemem było to, że jst bardzo bojażliwa. Lekarze nie mogli wychodzić z Sari na spacery (cały czas była przerażona). Musiała zostać zabrana z lecznicy. Wolontariuszka uczestnicząca w jej łapaniu nie była w stanie odwieźć suni do schroniska po czterech dniach po operacji. Teraz Sari przebywa w domu tymczsowym z inymi pieskami.

 "Zamieszkała" w boksie z suczką Tajgą, którą bardzo pokochała. Tajga przyjęła ją bardzo ciepło. Obecnie Sari chodzi za Tajgą jak cień. Jako, że Tajga jest bardzo przyjazna, Sari również ośmieliła sie bardzo i biegnie na spotkanie z człowiekiem, cieszy się, daje się glaskać. 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek

Sari suczka do adopcji

 


Psy do adopcji

sklep1

mydelkaA4m


 

 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<