Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Milusia 09 2014

Milusia maleńka i delikatna szuka domu Milusia została znaleziona w lesie po Nowym Roku – osoba która ją czasowo przygarnęła stwierdziła że sunia jest b przyjazna, w domu zachowuje czystość, nie niszczy. Milusia ma posturę gąsienniczki - krótkie łapki, waży ok. 7 kg , psiakiem w sam raz na kolana. Sunia ma śliczne błyszczące futerko, białe końcówki łapek, białą bródkę i krawacik. Sunia jest niezwykle proporcjonalna i zjawiskowo piękna.

 

Milusia to podręczna przytulanka. Ta sunia uwielbia człowieka i za wszelką cenę szuka kontaktu z nim. Kocha pieszczoty i głaski. W stosunku do człowieka kochana, przymilna, wesoła. Najchętniej cały dzień spędziłaby na kolanach u swojego człowieka. Jest cudowną sunią , o wspaniałym charakterze, delikatną, subtelną , o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. Reaguje też radością i zainteresowaniem na dzieci. Sunia dogaduje się dobrze z innymi psami, nie zaczepia, nie szczeka bez powodu - to bezproblemowa sunia. W domu grzecznie kładzie się na posłanku.

 

Milusia ma w sobie tyle uroku osobistego, że nie sposób jej czegokolwiek odmówić. Jest przy tym bardzo delikatna, grzeczna. Sama słodycz i łagodność ubrana w aksamitnie mięciutką sierść. Niestety osoba ta nie mogła jej zatrzymać i oddała sunię do biednego przytuliska i Milusia znalazła się w budzie.

Przez kraty swojego boksu, pięknie i delikatnie czeka na zainteresowanie, zaczepiając łapką prosi o dom. To maleństwo powinno być w ciepłym domu a nie w kojcu. Milusia potrzebuje po prostu trochę opieki i miłości. Jest psem nie wymagającym, bezproblemowym, wychowanym. Może mieszkać w bloku, potrzebny jest dom gdzie czułaby się kochana, po prostu czyjaś. Może Tobie skradnie serce - Milusia czeka.

Tel 501 147 350 lub 572 38 79 98 (rano i wieczorem)

 

Milusia2


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.

7opp rozlicz

Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)