Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Jolka1

Jolka jest starszą sunią jest nieco przygłucha i niewidząca, ale jednocześnie rozbrajająca swoim zachowaniem i wyglądem. To oaza spokoju i cierpliwości - ileż ta drobna, mała  istotka wycierpiała wie tylko ona sama a jednak mimo to nie straciła wiary w człowieka. Została znaleziona na ruchliwej ulicy (przemieszcający się kołtun w który była malutka psinka) sama i niewidząca niczego.

 

Jest wspaniałą sunią i zasługuje na to, co najlepsze. Spokojnie reaguje na towarzystwo innych psów i kotów. Dobra, pokorna, prawie niewidzialna, z ogromną potrzebą człowieka i domu również. Jolka  jest słodka, kocha wszystkich – ludzi i zwierzaki.  Sunia  jest wiekowa i  dlatego jej szanse na dom nie są zbyt wielkie pomimo, że to najsłodszy słodziak. Jolka z pieskami  i kociakami żyje w przyjaźni.

 

Taka sobie stara skleroza, ale może jakimś cudem będzie mogła dożyć jeszcze ostatnich dni w swoim domku. To poczciwe, spokojne, grzeczne maleństwo, które wyjątkowo zasługuje, by resztę swego życia spędzić w kochającej rodzinie. Jolcia szuka domu, który pokocha sunię za taką jaka jest a nie za jej wygląd czy wiek.

Taka mała kruszynka z bezradnym spojrzeniem i smutną miną, siedzi sobie cichutko, zjada z apetytem smaczne kąski, wychodzi na krótkie spacerki i tylko domku jej brak...  Do człowieka podchodzi delikatnie.

Może uda jej  się chociaż na stare lata być kochaną  i mieć swój domek.  tel  693349978 / 501 147 350 

 

jolka 2018 20


Przekaż 1% z podatku na nasze zwierzęta!

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku na rzecz naszych zwierząt.

7opp rozlicz

Psy do adopcji

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dobroczynny Sklepik Fundacji

naturalne mydełka

Zapraszamy do zakupów w sklepie Fundacji - książki używane, biżuteria, bibeloty, sztuka, rękodzieło, stroje.

Przejdź do sklepu (cały dochód dla zwierząt)