Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

suczka-miska12

ur. 2008 - Bez problemu może mieszkać w mieszkaniu, Jest suczką niedużą. Waży ok. 15 kg. Jest zdrowa, odrobaczona, zabezpieczona przeciw pchłom i kleszczom.

Bez problemu może mieszkać w mieszkaniu.Z zachowania Misi wynika że nie niszczy kiedy zostaje sama,legowisko suni  zawsze jest idealnie ułożone.
Jeżeli miała by zamieszkać w domu z ogrodem,wówczas  nie może zostawać sama w ogrodzie,ponieważ napewno przeskoczy/przejdzie - nawet bardzo wysokie ogrodzenie- w poszukiwaniu człowieka. Zresztą większość psów pozastawionych samym sobie w ogrodzie ucieka- znamy wiele takich sytuacji.

Znaleziona została na Bielanach w kwietniu 2012 roku. Od ponad miesiąca nieufna suka biegała w okolicy nie podchodząc do ludzi. W końcu zaufała kobiecie karmiącej koty w tej okolicy, podeszła i polizała ją po ręce. Gdy kobieta wezwała straż miejską by zabrać sukę do schroniska, ta uciekła. Potem w nowy, wróciła do niej do domu i zaczęła drapać w drzwi.

Została przewieziona do lekarza w celu zbadania czy nie jest ciężarna. Okazało się że miała  resztki szwów na brzuchu i bliznę wskazująca na steryzliację (typową dla tego zabiegu). Niestety u kobiety, którą ukochała, nie mogła zostać, gdyż kobieta ta nie miała nigdy psa i brakowało jej cierpliwości i nie zdecydowała się na zatrzymanie Miski. Suczka została przewieziona do hotelu dla zwierząt, gdzie obecnie przebywa.

Karmicielka kotów poprosiła tresera zwierząt aby nauczył sunię chodzenia na smyczy i wykonywania podstawowych komend potrzebnych psu. Miska okazala się bardzo przyjazna sunią. W kontakcie początkowym jest lękliwa. Po niedlugim czasie zaufa człowiekowi i wystawia brzuch do głaskania. Jest spragniona kontaktu z człowiekiem.

W sierpniu 2012 Miśka wyżlica została przewieziona do domu tymczasowego  w Łomiankach, gdzie mieszka z gromadką psiaków, biega z innymi w dobrej komitywie. Jest jednak zazdrosna kiedy głaszcze się jednocześnie ją i innego psiaka, Miśka powarkuje.Bardzo pragnie człowieka,być może nigdy nie była naprawdę kochana. Kiedy siedzi się  z Miśką w boksie - chce wchodzić na kolana, liże po rękach,jest wtedy bardzo,bardzo  szczęśliwa.


Psy do adopcji

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<