Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

leos2011

ur. styczen 2012

21-12-2014 r. To uroczy psiak, pragnie  miłości bardziej niż czegokolwiek na świecie. Nowych opiekunów cały czas lizał po rękach lub nogach, podstawiał łepek do głaskania, brzuszek i boczki na zmianę. Bardzo radosny, w dniu adopcji wcale nie był zainteresowany jedzeniem ani smakołykami. Nie miało znaczenia śliczne legowisko leżał tylko przy stopach człowieka i patrzył czule w oczy. W lecznicy gdzie spędził 3 tygodnie i  był ulubieńcem lekarzy, nie sprawiał najmniejszych kłopotów. W końcu Leoś znalazł swoje miejsce na ziemi z kochającą go rodziną.

Leoś to młody bardzo żywy, energiczny, żywiołowy piesek, nieustannie radosny, kochający ludzi. Ten mały piesek jest bardzo rezolutnym młodzieńcem. Leoś jest przyjazny dla ludzi, bardzo chce i potrafi się pięknie bawić z człowiekiem i z psiakami. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Leoś uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania, szuka kontaktu z człowiekiem.

 

 Z innymi psiakami bardzo dobrze dogaduje się. Leoś ujmuje łagodnością i takim mądrym spojrzeniem. Jest pełnym energii, miłości i tryskającym zdrowiem psem, któremu do pełni szczęścia brakuje tylko domu. Psiak jest przesympatyczny, bardzo uczuciowy. Tuptuś jest gotowy do adopcji. Polecamy tego niezwykłego psiaka

 


Psy do adopcji

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<