Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

macius m pies piesek psy do adopcji warszawa

 

 

Maciuś trójłapek, 

zmarł w kwietniu 2014 r. na nowotwór jądra !!!

 

Jest dojrzałym, mądrym psem. To piesek z charakterem, toteż poszukuje domu, dobrego, spokojnego bez innych zwierząt gdyż nie przepada za towarzystwem innych cztero-łapków. Piesek jest przyjacielski, radosny, radośnie podskakuje.

Maciuś ostatnio przeszedł operację amputowania tylniej łapki. Świetnie sobie bez niej radzi, swobodnie i sprawnie chodzi, biega, nawet skacze.

Niestety brak łapki sprawia, że jego szanse na adopcję są małe. A przecież kaleka psina też ma pragnienia, Maciuś nie jest bardziej kłopotliwy, gorszy, czy brzydszy.

Nie trzeba go leczyć, w żaden sposób traktować jak niepełnosprawnego, nie wymaga szczególnej troski. Jest w pełni sprawny - biega, skacze.

 

Maciuś jest średniej wielkości, żwawym psem, płynie w nim z pewnością krew myśliwska, energiczny i radosny, i na pewno bardzo kontaktowy. Nie narzuca się i jak na osobnika płci męskiej stwarza barierę, którą szybko łamie psim uśmiechem, ponieważ bardzo pragnie ciepła i miłości człowieka. Maciuś to chłop mocny na ciele i umyśle. Swą inteligencją i bystrością spojrzenia potrafi uwieść nie jedno ludzkie serce.

Widać, że życie go nie oszczędzało. Jest bardzo nieszczęśliwy wciska swój pyszczek między kraty i patrzy wyczekującym wzrokiem na każdego zbliżającego się człowieka. Mamy nadzieję, że psiak szybko znajdzie nowy kochający domek. Jeśli podoba Ci się nasz podopieczny nie zastanawiaj się lecz po prostu podaruj mu nowy dom, a on z pewnością odwdzięcz Ci się prawdziwą psią miłością i wiernością.

 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek