Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

tobi5 pies psy do adopcji warszawa

 

 

Tobi, 

spaniel tybetański

Tobi jest rasowym psiaczkiem rzadko spotykanej rasy. Jest psem aktywnym, o wysokim stopniu czujności i posłuszeństwa, jest psem inteligentnym, łagodnie usposobionym, oddanym, przyjaznym, ceniącym życie rodzinne, a jego charakter ma wiele znamion kociej osobowości.

To taki mały psiak do towarzystwa. Tobi jest ciekawym świata i radosnym psem. Grzecznie chodzi na smyczy, reaguje na podstawowe komendy. Ma anielską cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych. Potrafi być uparciuchem, ale konsekwencja człowieka przywraca go do porządku.

Jest wesołym, pogodnym psiakiem lubiącym drapki, toteż od razu wykłada się brzusiem do góry, z radością i rozkoszą poddając się pieszczotom. Nie zaczepia, nie szczeka bez powodu - to pies bezproblemowy. Ma również dobry stosunek do psów.

Jest kilku letnim dojrzałym psiakiem o wielkim kochającym sercu. To mały psiak, wielki duszą, który chce znów zaufać człowiekowi. Jest spokojnym, delikatnym psem, pozytywnym nastawieniem do życia. Za odrobiną czułości przychodzi i wtula swój mały łepek wprost w ręce opiekuna. Ten psiak powinien dożyć spokojnej starości na kanapie u boku właściciela.

Czeka na odpowiedzialny i kochający dom bez dzieci. 

Aby adoptować psa zadzwoń: 
tel.: 693-34-99-78, Danuta Skarbek, 
tel.: 501-14-73-50, Ewa Gontarek