Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

suczka do adopcji

ur.2009r.
Morelka to młoda sunia w typie labradora, ma ładne grube futerko w biszkoptowym kolorze. Morelka ma smutne inteligentne oczy. Jest łagodna, towarzyska i kochająca ludzi. Jest dobrze ułożona. Od pierwszego kontaktu wzbudza sympatię. Z pieskami żyje w przyjaźni, jest posłuszna, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie.

 

 

Jest cudowną sunią , o wspaniałym charakterze, subtelną , o dużym uroku, którym ujmuje wszystkich, którzy ją poznają. To pies bezproblemowy. Ma pogodny charakter, w domu spokojna a na spacerze wesoła ale zdyscyplinowana. Jest pieszczochą, garnie się do ludzi, prosi o zainteresowanie.

To radosna sunia, o wielkim serduchu, kochająca cały świat. Morelka została porzucona toteż miała bardzo ciężkie życie, pewnie dlatego jest tak wdzięczna i oddana. Jest urocza, sunia wiele przeszła. Morelka szuka kontaktu z ludźmi i nowego domu, dobrze by jej było gdyby znalazła dom gdzie miałaby zapewnione jedzonko, w zamian za to byłaby świetnym strażnikiem domu. To wspaniała, pogodna, posłuszna i cierpliwa sunia. Czeka na odpowiedzialny i kochający dom. Ktoś, kto ją przygarnie będzie miał wspaniałego i niezastąpionego przyjaciela oraz obrońcę.

 

 

Historia Morelki

Wraz z rodzeństwem podrzucona została pod płot starszej kobiety.Jako że miła juz kilka psów  zapewne stwierdzono że jeszcze kilka jej nie zaszkodzi.Rodzeństwo Morelki ma już dobre domy od dawna.Suczka też już była wyadoptowana ale niestety nie została odwieziona przez opiekunkę i nowym właścicielom wyrwała się  i uciekła.

Uciekła w Warszawie na Białołęce a zabrana została z Wólki Kozłowskiej.Niestety była wówczas w cieczce- była to jej pierwsza. Minęło wiele miesięcy ,kiedy zauważona została przez działkowiczów jak mieszka w lesie niedaleko od miejsc
skąd została zabrana.,była wychudzona i bardzo spokojna. Okazało się że ma ropomacicze.Została wysterylizowana 12.10.2010r w lecznicy na Bielanach

Ciężko przeszła czas po operacji,ropomacicze bylo zaawansowane.

 

 

 


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<