Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

norek pies do adopcji

POŻEGNANIE Z NORKIEM, Droga Pani Danusiu! Przesyłam zdjęcia Noreczek odszedł od nas 01.08.2015. Przegrał walkę o życie z rakiem kości.  Był silnym i niezależnym psem. Szkoda że, był z nami tylko 2 lata ale staraliśmy się stworzyć Mu prawdziwy dom pełen miłości, czułości i bezpieczeństwa. Pozdrawiam M.B.

 zdjęcia z nowego domu

Ur październik 2006 

Norek jest małym biało - czarnym młodym pieskiem w typie owczarka nizinnego. Jego długie jedwabiste futerko jest bardzo miłe w dotyku. Od pierwszych chwil pod naszą opieką jest bardzo przyjacielski, uwielbia się przytulać, nadstawia łebek do głaskania szuka kontaktu z człowiekiem. Z innymi psiakami się bardzo dobrze dogaduje, nie zaczepia, nie wszczyna awantur. To wesoły bardzo rozumny niekonfliktowy towarzyski piesek. Koty jego bardzo intrygują i jest z nimi zaprzyjaźniony, zawsze zadowolony, zawsze szczęśliwy, nigdy nie wdaje się w awantury, jest przyjazny dla domowników, również kotków.

Norek jest bezkonfliktowy, bardzo szybko się uczy, jest spostrzegawczy, sprytny, pomysłowy. Cechuje się dużą inteligencją, nie wykazuje tendencji do agresji, jest spokojny, ale lubi zabawę. Jest to uroczy i kochany pies. Norek uwielbia pieszczoty i przez cały czas potrafi się cieszyć życiem i machać swoim ogonkiem. Potrafi chodzić krok w krok za człowiekiem, do którego się przywiąże. To radosna, niezwykle miła psinka, jego obecnośc nie sprawia nikomu problemów, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Uwielbia się przytulać, kocha głaskanie. Nie narzuca się, jest delikatnym psiaczkiem z sercem na łapce, chce kochać i potrafi kochać. Szukamy dla Niego domu wśród ludzi wrażliwych, chcących zapewnić najlepsze warunki psiakowi.


Historia Norka: Co się działo z pieskiem przez piesze półtora roku nie wiemy. Przez ostatni rok mieszkał na budowie. Miał tam postawioną budę. W dzień był na łańcuchu a nocą był spuszczany żeby sobie biegać po mieście. Zawsze wracał do swojego lokum. Karmiony był kośćmi chlebem, kanapkami, do momenty gdy kobieta pracująca w pobliskim banku zwróciła na niego uwagę. Wtedy zaczęła go systematycznie dokarmiać. Tak że piesek nie trafił do nas wychudzony. Boi się nowych osób. Niemniej jednak radośnie merda ogonkiem. Mamy również nadzieję, że stracił nadziei że będzie miał swój wymarzony dom. Został odpchlony, odrobaczony. Jest wagi ok. 10 kg. Jak najbardziej nadaje się do bloku.


Tel.: 22 833-81-30, 0-693-34-99-78

 

 


 Galeria Norka

 


Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<