Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Oskar mini KRÓLIK Oskar, ur. 2021 w styczniu.

Młody, uroczy królik, który trafił do nas 23.01.2022r. ponieważ jego Pan z prywatnych powodów wyjeżdża z Polski do domu w Indiach a w obecnym czasie przewiezienie królika do Indii graniczy z cudem. Rozpaczliwie szukał dla maluszka domu. Na szczęście, dzięki pomocy pani Iwonki od królików znalazł Oskar bezpieczne miejsce, w którym być może zostanie na stałe, to zależy .....

W mieszkaniu, w którym obecnie Oskar przebywa jest jeszcze jeden mały, pięciotygodniowy króliczek, którego płeć jeszcze jest nieznana. Obecnie oba króliki przebywają w oddzielnych klatkach i reagują na siebie pozytywnie ale to o niczym nie świadczy. Każdy z nich jest bardzo miły i kontaktowy, bardzo lubią kontakt z człowiekiem. Były opiekun Oskara mówił, że jest to bardzo inteligentny królik.

Oskar jest samcem jeszcze nie kastrowanym ale w niedługim czasie poddany zostanie zabiegowi kastracji. Może lekarz określi płeć malutkiego królika rezydenta i ..... pozostanie czekać jak rozwinie się sytuacja, czy słodziaki polubią się, czy będziemy zmuszeni szukać nowego domu dla Oskarka? Nowy opiekun bardzo polubił przybysza, którego nie da się nie polubić. Pokazujemy tylko jedno zdjęcie Oskara, jeszcze jak był u siebie, w nowym miejscu nie były robione zdjęcia ponieważ widać było, że królik jest w dużym stresie. Było to jego pierwsze wyjście z domu, do którego już nie może wrócić. Nigdy nie chorował więc i wizyt u lekarza nie było. Będziemy pisać o nowościach zachodzących w życiu Oskara.