Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

filip pies do adopcji
IMG 20221108 184006Starszy,niedowidzący piesek Filipek znalazł dom. Teraz jest mu cieplutko, są  miłe ręce do głaskania a przede wszystkim rodzina którą może pokochać na całe życie.
Zdjęcia są takie sobie ale widać że Filipek ma w końcu swoje miejsce na ziemi😀 i to jest ważne.
 
Filip i jego historia
Nie wiadomo w jakim wieku jest piesek. Poniewierka dodaje lat.
Pieska spotkała kobieta w lesie. Szkielet psa stał nieruchomo na leśnej łące. Z daleka można było ,policzyć wszystkie kości. Został zabrany do weterynarz, gdzie miał pobraną krew. Ku zdziwieniu lekarza wyniki krwi były całkiem dobre. Okazało sięm że Filip niedowidzi. Nie ma na szyi znaku po obroży czy łańcuchu. Prawdopodobnie był zamknięty w komórce i dostawał coś do zjedzenia od czasu do czasu. Zapewne brak światła spowodował, że piesek niedowidzi.
Miał pojechać od razu do schroniska, ale kobiecie  zrobiło się żal, aby oddać go, być może na dożywocie.
Filipek to bardzo grzeczny i dobry psiak. Nie reaguje na inne psy, zaczepiany odchodzi. Bardzo chciałby zamieszkać w domu z rodziną, jak na razie patrzy przez szklane drzwi do domu, do którego nie ma wstępu. Mieszka na dworze. Jego marnej jakości sierść nie uchroni go przed zimnem. Z pewnością czuje, że jest niechciany tam gdzie przebywa.To musi być straszne dla Filipa. Niestety nie mamy juz miejsca u siebie, szukamy choćby domu tymczasowego. Zapewniamy karmę .usługi weterynaryjne  itp. Piesek przebywa obecnie w Garwolinie.